Õppereis Pauluse jälgedes Kreekasse

09:00 / Ateena

Õppereis läbib apostel Pauluse jälgedes misjoniteekonda, mida mööda jõudis apostel evangeeliumiga Euroopasse. Õppereis Kreekasse läbib suure tõenäosusega järgmisi linnu: Tessaloonika, Filipi, Beroia (Veria), Meteora (Kalambaka), Lystra, Neapolis (Kavala), Ateena ja Korintos.

Professionaalselt ja kristlikult pädev giid aitab mõista ja mõtestada, mida jutustavad Pauluse teekonnast vastavad peatükid Apostlite tegude raamatus ja mujal Uues Testamendis. Oma silmaga saab näha ning mõnel pool suisa käegagi katsuda ja jalaga tatsuda antiiksete linnade säilmeid, avardada teadmisi omaaegsest filosoofilisest, religioossest, kultuurilisest ja poliitilisest elust, leida jälgi piibliajaloolisest maailmast ning tõendeid uustestamentlikest pühakirjatekstidest. Igapäevaseid vaimulikke vaatlusi aitavad esile tuua Einike ja Meego.

Korraldus. Osavõtuhind (ei ületa 599 eurot, selgub täpsemalt hiljemalt aastavahetusel) sisaldab lihtsama hotellimajutuse koos hommikusöökidega, ekskursiooni bussiga ja giidiga, sissepääsupiletid vaatamisväärtustesse, mõned muud ühised söögikorrad, üldise korralduse ja Kõrgema Usuteadusliku Seminari tunnistused (võimaldavad tulumaksutagastust). Igaüks vastutab oma lennupiletite reserveerimise ja maksmise eest Kreekasse ja tagasi.

Gruppi mahub maksimaalselt 45 inimest. Registreerimine hiljemalt 20.veebruariks 2019 koos osalustasu tasumisega tagab koha grupis.